Circles of Architects®

Kreatywność ma dla nas znaczenie zasadnicze. To właśnie dzięki kreatywności połączonej ze zrozumieniem potrzeb indywidualnych klientów tworzymy wykładziny, które zmieniają otoczenie przez zmianę środowiska pracy na bardziej inspirujące, budowanie atmosfery spokoju sprzyjającej nauce, czy wreszcie poprzez poprawę warunków do rekonwalescencji pacjentów w zakładach opieki zdrowotnej.

Circles of Architects.jpg

 

Międzynarodowa sieć kół architektów - Circles of Architects® ma za zadanie pomagać architektom i projektantom prowadzić bezpośrednie rozmowy i sprzyjać networkingowi online. Naszym celem jest zdobywanie inspiracji oraz pozyskiwanie lepszej wiedzy na temat rynku produktów podłogowych i panujących tam trendów, jak również współtworzenie innowacyjnych i oszałamiających wzorów wykładzin.

W trakcie sesji Circles of Architects®, zespół naszych projektantów dyskutuje z architektami (wnętrz) i projektantami z całego świata o najnowszych trendach w kolorach, materiałach, strukturach, jak również o przyszłości oraz najnowszych produktach i technikach Desso.

Sesje odbywają się regularnie w różnych oddziałach firmy na całym świecie, czyli wszędzie tam, gdzie architekci, projektanci oraz inne osoby zajmujące się zawodowo projektowaniem mogą się spotkać, wymienić doświadczeniami i wiedzą oraz obejrzeć nasze nowe produkty. Informacje zwrotne, jakie otrzymujemy w trakcie takich spotkań są dla nas bezcenne, ponieważ pomagają nam opracowywać takie produkty, jakich pragną architekci oraz jakich potrzebują użytkownicy końcowi.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.circlesofarchitects.com.

  • Poleć tę stronę
  • twitter
  • linkedin
  • facebook
  • email